Prodej použitých zařízení

Úvod » Prodej použitých zařízení

Prodej použitého HW

Nabízíme vám možnost odkoupení či pronájmu použitých zařízení. Ta měli naši klienti v pronájmu v rámci leasingu a po vypršení leasingové smlouvy je vrátili zpět. V naší nabídce najdete hardware, zejména pak servery, storage či networkingová a koncová zařízení jako jsou notebooky, desktopy, tablety a smartphony.

Většina zařízení je stará přibližně 3 až 5 let. V nabídce však naleznete i zařízení novější než 3 roky. Všechna zařízení měli v pronájmu naši klienti, a díky tomu máme 100% znalost jejich rodokmenu. Známe dodavatele, současný stav i jejich kompletní pořizovací dokumentaci. Téměř všechna nabízená zařízení měla v minulosti pouze jednoho nájemce a byla pořízena jako nová.

 zařízení k prodeji

Prodej použitého HW

Prodej použitých zdravotnických zařízení

Prohlédněte si nabídku použitých zdravotnických přístrojů a zařízení, která si od nás můžete odkoupit či pronajmout. Jedná se primárně o zdravotnická zařízení využívaná v oborech stomatologie, oftalmologie a fyzioterapie.

Průměrné stáří zařízení z naší nabídky je 3 až 5 let. V téměř 100 % případů se jedná o zdravotnická zařízení s jediným předchozím nájemcem, která byla zakoupena jako nová. Všechna zařízení měli v pronájmu pouze naši klienti, a proto vám dokážeme poskytnout kompletní informace o jejich rodokmenu, dodavateli a stavu. Samozřejmostí je také dodání kompletní pořizovací dokumentace.

zařízení k prodeji

Prodej použitých zdravotnických zařízení